top of page

O nákupu

Platební podmínky

Platbu lze provést převodem na účet. Číslo účtu: 7183756004/2700, jako variabilní symbol uveďte fakturační číslo objednávky. Platbu je též možné realizovat kartou nebo službou PayPal.
Další možností je platba dobírkou - platí pouze v ČR.

Dopravní podmínky

Distribuce zboží je zajišťována prostřednictvím České pošty. K ceně zásilky je připočítán poplatek ve výši 95,- Kč. Při objednávce nad 1.500,- Kč poštovné a balné neúčtujeme. Zásilky do zahraničí účtujeme individuálně podle počtu zboží a vzdálenosti země. Přesnější informace pošleme mailem. Jsme plátci DPH. Uvedené ceny již zahrnují DPH ve výši 21%.


Reklamace zboží a záruka

Na všechny výrobky poskytujeme standardní záruční lhůtu - 24 měsíců. Záruka pokrývá veškeré vady výrobků, které brání jeho řádnému užití s výjimkou běžného opotřebení a nesprávného užití (příklad - poškrábání disku a.p.). Kupující má (v souladu s 367/2000 Sb.) právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu.

 

 

Vrácené zboží

Vrácené výrobky nesmí nést známky poškození, použití a musí být kompletní. Ve vrácené zásilce musí být přítomna alespoň kopie faktury. Peníze vám pošleme bankovním převodem na váš učet.

 

 

Evidence a ochrana osobních údajů

Se všemi informacemi bude nakládáno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. Všechny osobní údaje jsou důvěrné a budou použity pouze pro obchodní účely. Prodávající se zavazuje, že nebude tyto informace zveřejňovat či poskytovat třetí osobě, s výjimkou situací souvisejících s distribucí zboží.

bottom of page